Breadcrumb arrow noun_917542_cc noun_Globe_1168332 Map point Play Untitled Retweet

Tieto Sweden AB

pps@tieto.com 

Adress:
Fjärde Bassängvägen 15
SE - 115 83 Stockholm
Sverige.

Se på karta

Kontaktpersoner på PPS

Henrik Trygg

Trygg, Henrik

Försäljning

henrik.trygg@tieto.com
070 557 81 38

Christian Loewy

Loewy, Christian 

Försäljning 

christian.loewy@tieto.com
070 218 26 26

Klas Hedman

Hedman, Klas

Försäljning och kurskoordinering

klas.hedman@tieto.com
070 237 97 73

Elisabeth Erholt

Erholt, Elisabeth

Försäljning 

elisabeth.erholt@tieto.com
070 875 91 34

Anna Gardell

Gardell, Anna

Kurskoordinering och administration 

anna.gardell@tieto.com
070 887 29 80

Marie Hansen

Hansen, Marie

Verksamhetsansvarig

marie.hansen@tieto.com
070 312 54 07

Dela på Facebook Twittra Dela på LinkedIn