noun_Email_707352 Breadcrumb arrow noun_917542_cc noun_Globe_1168332 Map point Play Untitled Retweet

pps@tieto.com 

PPS / Tieto Sweden AB
Fjärde Bassängvägen 15
SE - 115 83 Stockholm

Se karta

Kontaktpersoner på PPS

Henrik Trygg

Trygg, Henrik
Försäljning

henrik.trygg@tieto.com
070 557 81 38

Christian Loewy

Christian Loewy
Försäljning

christian.loewy@tieto.com
070 218 26 26

Klas Hedman

Hedman, Klas
Försäljning och kurskoordinering

klas.hedman@tieto.com
070 237 97 73

 Elisabeth Erholt

Erholt, Elisabeth
Försäljning

elisabeth.erholt@tieto.com
070 875 91 34

 Anna Gardell

Gardell, Anna
Försäljning och kurskoordinering

anna.gardell@tieto.com
070 887 29 80

 Marie Hansen

Hansen, Marie
Verksamhetsansvarig

marie.hansen@tieto.com
070 312 54 07

Dela på Facebook Twittra Dela på LinkedIn